Nr katalogowy: 4

Zygmunt SZRETER (1886-1977)

Nr katalogowy: 4

Spacer

olej, płótno, naklejone na tekturę; 19,5 x 15,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Szreter;