Nr katalogowy: 39

Ludwik LESZKO (1890-1957)

Nr katalogowy: 39

Pejzaż zimowy, 1929

olej, tektura; 52 x 79 cm;
sygn. i dat. l. d.: Leszko / 1929
estymacja: 5 000 - 6 000 zł