Nr katalogowy: 38

Emil KRCHA (1894-1972)

Nr katalogowy: 38

Kwitnące drzewa

tempera, olej, tektura;
25 x 30 cm;
sygn. p. d.:
Krcha
estymacja: 2 900 - 3 400 zł