Nr katalogowy: 34

Zdzisław JASIŃSKI (1863-1932)

Nr katalogowy: 34

Przed chatą

akwarela, tektura;
33 x 43 cm;
sygn. l. d.: ZD. JASIŃSKI
estymacja: 6 300 - 7 600 zł
Cena sprzedaży 6 500 zł