Nr katalogowy: 21

Malarz nieokreślony - naśladowca Aleksandra Orłowskiego, XIX w.

Nr katalogowy: 21

Kozak na koniu

olej, blacha, 41 x 33 cm;
na blasze odcisk cyrylicą.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł