Nr katalogowy: 19

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 19

Przejście przez las, 1919

olej, deska; 58 x 47 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wojciech Kossak 1919
estymacja: 29 000 - 34 000 zł
Cena oferowana 26 000 zł