Nr katalogowy: 4

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 4

Kościół w śniegu, 1909

akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę; 70 x 86,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: JFałat / 909
estymacja: 55 000 - 60 000 zł