Nr katalogowy: 347

Adam KOZIK (ur.1972)

Nr katalogowy: 347

Sidecar racing, 2018

akryl, ołówek, płótno; 60 x 120 cm;
sygn. i dat. l. d.: 2018/ ADAM / KOZIK.
estymacja: 3 700 - 4 500 zł