Nr katalogowy: 346

Adriana ZAWADZKA (ur. 1991)

Nr katalogowy: 346

Pass the lighter

akryl, płótno; 115 x 76 cm;
sygn. na odwrocie: ADRIANA ZAWADZKA-PASS THE LIGHTER.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł