Nr katalogowy: 320

Jacek WALTOŚ (ur. 1938)

Nr katalogowy: 320

Empedokles u krateru Etny - dyptyk, V [mała geometria], 2009

akryl, płótno; 73 x 108 cm (wymiar całości kompozycji);
strona prawa dyptyku sygn., dat. i opisana: J. Waltoś / str. prawa V / akrl.pł 2009 73 x 54 (2x), oraz
estymacja: 12 000 - 14 000 zł