Nr katalogowy: 319

Piotr CIESIELSKI (ur. 1956)

Nr katalogowy: 319

Rokoko - Autoportret z Justyną, 2018

olej, akryl, płótno; 140 x 180 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ROKOKO-AUTOPORTRET / Z JUSTYNĄ / AKRYL, OLEJ / Piotr Ciesielski 2018.
estymacja: 34 000 - 40 000 zł