Nr katalogowy: 316

JAN CYBIS (1897-1972)

Nr katalogowy: 316

Łeba nad kanałem, 1968

akwarela, pastel, ołówek, papier; 29 x 38 cm;
sygn., dat. i opisana: l. d.: Jan Cybis 1968 r. / Łeba;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena oferowana 5 500 zł