Nr katalogowy: 310

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

Nr katalogowy: 310

Bez tytułu, 1973

olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1973 / E. Rosenstein;
estymacja: 16 000 - 22 000 zł
Cena sprzedaży 19 000 zł