Nr katalogowy: 309

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

Nr katalogowy: 309

Pejzaż 136, 1977

olej, technika własna, płótno; 110 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI 77;
estymacja: 14 000 - 17 000 zł