Nr katalogowy: 335

Magda Karbowiak BENEDA (ur. 1962)

Nr katalogowy: 335

Spacer

olej, karton,
48 x 68 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: M. Beneda
estymacja: 3 200 - 3 500 zł