Nr katalogowy: 311

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 311

Trzy kobiety

litografia, papier; 69,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein; l. d.: 21/75
estymacja: 2 100 - 2 500 zł