Nr katalogowy: 307

Henryk BERLEWI (1894-1967)

Nr katalogowy: 307

Mechanofaktura, 1961

litografia, papier; 51 x 40 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany ołówkiem u dołu: 198/200 H. Berlewi 1924-61; nakład 198/200
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
Cena sprzedaży 16 000 zł