Nr katalogowy: 37

Juliusz KOSSAK (1824-1899)

Nr katalogowy: 37

Dał nam przykład Bonaparte, jak zwyciężać mamy, 1893 r.

akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę; 46 x 38 cm; sygn. p. d.: JKossak; l. d.: pieczęć herbu Kos oraz tekst
estymacja: 22 000 - 29 000 zł
Cena sprzedaży 31 000 zł