Nr katalogowy: 26

Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)

Nr katalogowy: 26

Wyjście z kościoła, ok. 1930

akwarela, papier; 48 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: S. Gibiński.
estymacja: 3 600 - 4 300 zł
Cena oferowana 3 200 zł