Nr katalogowy: 25

Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

Nr katalogowy: 25

Portret ojca, 1916

akwarela, kredka, papier żeberkowy naklejony na tekturę; 43,5 x 36,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Le. Pękalskiego /1916.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Cena oferowana 2 000 zł