Nr katalogowy: 1

Henryk HAYDEN (1883-1970)

Nr katalogowy: 1

Czerwony pejzaż

litografia barwna, 33 x 50,5 cm (odcisk płyty);
napis l. d.: 10/150; sygn. p. d.: Hayden
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł