Nr katalogowy: 46

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 46

Widok na Wawel

olej, płótno;
95 x 65 cm.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł