Nr katalogowy: 43

Emil KRCHA (1894-1972)

Nr katalogowy: 43

Widok na rzekę

olej, tektura; 24 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E. Krcha
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Cena oferowana 1 400 zł