Nr katalogowy: 35

L. GOVANS, XIX w.

Nr katalogowy: 35

Motyw z małego miasta

olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: L. Govans
estymacja: 3 000 - 3 600 zł