Nr katalogowy: 34

Lila PINKASÓWNA (1884-1965)

Nr katalogowy: 34

Wnętrze Luwru, 1925

olej, tektura; 45,5 x 36,8 cm;
sygn. i dat. l. d.: Lila Pinkasówna / Paris 1925
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł