Nr katalogowy: 31

Józef ZAJĄC (1890-1974)

Nr katalogowy: 31

Zamek Tenczyn w Rudnej, 1929

olej, płótno; 35 x 49 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: J. Zając / Tenczynek 7/III 29
estymacja: 2 000 - 2 400 zł