Nr katalogowy: 24

Stanisław KLIMOWSKI (1891-1982)

Nr katalogowy: 24

Pejzaż z Wisły, 1947

akwarela, papier; 45,5 x 65,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: SKlimowski / Wisła / I/1947
estymacja: 2 000 - 2 400 zł