Nr katalogowy: 21

Józef RAPACKI (1871-1929)

Nr katalogowy: 21

Kapliczka w Olszance, 1928

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 47 x 32 cm;
sygn. i dat. p. d.: JÓZEF RAPACKI 1928 / OLSZANKA.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena oferowana 11 000 zł