Nr katalogowy: 20

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 20

Wawel

akwarela, kredka, papier; 68 x 48 cm;
sygn. p. d.: Jan Rubczak.
estymacja: 4 800 - 5 800 zł