Nr katalogowy: 19

Marian TRZEBIŃSKI (1871-1942)

Nr katalogowy: 19

Widok ogólny Klasztoru Bielańskiego

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 62 x 46 cm;
sygn. p. d.: M. Trzebiński 1937 / Bielany pod Warszawą
estymacja: 3 400 - 4 000 zł