Nr katalogowy: 17

J. PLUTA, XX w.

Nr katalogowy: 17

Krakowiak, 1910

akwarela, papier; 11 x 7,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Pluta, napis l. d.: Ry.... (?) Koła 11/X 910.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł