Nr katalogowy: 348

Hilary KRZYSZTOFIAK (1926-1979)

Nr katalogowy: 348

Słoneczniki, 1956

olej, płótno; 79 x 67 cm;
sygn. dat. śr. d.: Hilary 1956.
estymacja: 16 500 - 19 000 zł
Cena oferowana 13 000 zł