Nr katalogowy: 345

Tadeusz WLAZŁO (1923-2003)

Nr katalogowy: 345

Azyl, 1976

olej, płótno; 47 x 65 cm;
na odwrocie, na blejtramie napis: TADEUSZ WLAZŁO AZYL 1976 (długopisem).
estymacja: 2 600 - 3 100 zł
Cena oferowana 2 300 zł