Nr katalogowy: 344

Henryk LEWENSZTADT (1893-1962)

Nr katalogowy: 344

Motyw z przedmieścia, lata 40. XX w.

pastel, papier; 40 x 53,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: H. Lewensztadt … (data zatarta).
estymacja: 3 500 - 4 500 zł