Nr katalogowy: 342

Marian BIELAWKA (ur. 1961)

Nr katalogowy: 342

Pejzaż górski, 2001

olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. l. d.: MB (monogramem wiązanym);
estymacja: 3 500 - 4 500 zł