Nr katalogowy: 340

Romuald ORAMUS (ur. 1953)

Nr katalogowy: 340

Cztery Gracje, 1988

olej, tempera, płótno; 65 x 92 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: ROMUALD ORAMUS/ "CZTERY GRACJE"-/BACHANALIE-XVI/1988 /Romuald Oramus / 65 x 92 cm, olej, temper
estymacja: 2 800 - 3 800 zł