Nr katalogowy: 335

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

Nr katalogowy: 335

Bez tytułu, 2014

tempera, płótno; 20 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka / Sandomierz / 2014.
estymacja: 2 400 - 2 900 zł