Nr katalogowy: 323

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 323

Pani domu, z teki: Carnet Incomplet, 1966

litografia, papier; 26,5 x 35 cm (wymiar kompozycji), 29 x 36 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 66 (ołówkiem), nakła
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł