Nr katalogowy: 321

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

Nr katalogowy: 321

Lowelas, 1983

tusz, akwarela, papier; 14,5 x 12 cm;
sygn. i dat.: T.B.83 "lowelas"
estymacja: 8 000 - 11 000 zł