Nr katalogowy: 320

Artur ŻMIJEWSKI (ur. 1966)

Nr katalogowy: 320

Pejzaż bez bohatera, 2015

akwarela, gwasz; papier; 25 x 35 cm;
sygn. na odwrocie: "Artur Żmijewski | »Pejzaż bez bohatera«"; pieczątka z nazwiskiem artysty i datą 2015-07-30; naklejona
estymacja: 6 000 - 8 000 zł