Nr katalogowy: 318

Maria DAWSKA (1909-1993)

Nr katalogowy: 318

Kompozycja organiczna, 1971

olej, technika własna, papier naklejony na płótno;73 x73 cm;
sygn. i dat. l. d.: Maria Dawska 71.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł