Nr katalogowy: 317

Tadeusz ŁAPIŃSKI (1928-2016)

Nr katalogowy: 317

Malarstwo materii, 1959

olej, płótno; 100,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: T. ŁAPIŃSKI 59;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena sprzedaży 8 000 zł