Nr katalogowy: 304

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

Nr katalogowy: 304

Dziennik 07 III - 26 III, 2018

olej, ołówek, płótno; 100 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIK 07 III-26 III / 100 X 70 / 2018.
estymacja: 30 000 - 34 000 zł
Cena oferowana 26 000 zł