Nr katalogowy: 47

Kazimierz PUCHAŁA (1895-1986)

Nr katalogowy: 47

Motyw gałązki głogu z kopcem Kościuszki w tle, 1943

akwarela, papier; 19,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. wzdłuż prawej krawędzi: KPuchała 4. X. 1943.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł