Nr katalogowy: 42

J. SKOWROŃSKI XIX/XX w.

Nr katalogowy: 42

Zima w lesie, pocz. XX w.

akwarela, papier; 52,5 x 30,5 cm;
sygn. p. d.: J. Skowroński
estymacja: 1 500 - 1 800 zł