Nr katalogowy: 37

Kazimierz PUCHAŁA (1895-1986)

Nr katalogowy: 37

Pejzaż z Ojcowa, 1939

akwarela, papier; 19 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: KPuchała, Ojców 22.VII.1939
estymacja: 2 000 - 2 400 zł