Nr katalogowy: 36

Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)

Nr katalogowy: 36

Przed wiejskim kościółkiem

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35,5 x 50 cm;
sygn. p. d: S. Gibiński
estymacja: 2 500 - 3 000 zł