Nr katalogowy: 22

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 22

Anemony w kryształowym wazonie

litografia, papier; 47,5 x 34,5 cm (wymiar odbitki);
sygn. i dat. p. d.: LWyczółk 1925 (ołówkiem)
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 11 000 zł