Nr katalogowy: 21

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 21

Na pastwisku

litografia, papier; 18 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LWyczół (ołówkiem)
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 5 000 zł