Nr katalogowy: 11

Władysław SKOCZYLAS (1883-1934), Stanisław WASYLEWSKI (1885-1953)

Nr katalogowy: 11

Klasztor i kobieta

Studjum z dziejów kultury polskiej w średniowieczu. Lwów - Poznań 1923.
29 x 21 cm, oprawa płótno, na licu i grzbiecie tytulatura tłoczona złotem.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł